Tento web používá k poskytování služeb, personalilzaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Najděte Váš vůz...

Brzdové kotouče Brembo Sport

Brzdové kotouče Brembo SportŘada Brembo Sport představuje sady vrtaných nebo drážkovaných brzdových kotoučů. Jsou vyráběny v OE rozměrech – tzn. jedná se o přímou náhradu standardních kotoučů bez jakýchkoliv nutných úprav. Cenově dostupné všem automobilových nadšencům již od cca 3000 Kč bez DPH za sadu 2 kotoučů. Nabídka této řady pokrývá většinu oblíbených aplikací evropského vozového parku (i modelově starších) a nejvyhledávanější asijské a americké vozy. Oproti sériovým kotoučům jsou brzdové kotouče řady Brembo Sport vyrobeny z vysoce teplotně odolné vysokouhlíkové oceli, díry nebo drážky navíc zajišťují další odolnost proti tepelným deformacím při zatížení, odvod plynů, které vznikají při spalování směsi destiček a mají za následek silné vadnutí brzd. Další významnou funkcí děrování a drážkování je, že odvádí vodu za mokra pryč z povrchu kotouče pro okamžitou reakci brzd. Tím nám vychází ideální celoroční použití se spoustou benefitů při nesnížené životnosti - ideální a cenově dostupné řešení pro každého automobilového nadšence od největších brzdových specialistů na světě.

  • Možnost výběru vrtaných nebo drážkovaných kotoučů – sortiment pokrývající většinu oblíbených evropských modelů a některé japonské.
  • Vysoká teplotní odolnost a odolnost proti deformacím při velkém zatížení díky speciální vysokouhlíkové litině a systému chlazení.
  • Lepší nástup brzdného účinku a trvalý brzdný výkon za každého počasí – voda, sníh atd.
  • Antikorozní ochrana.
  • Bez jakýchkoliv úprav – rozměrově odpovídá originálním kotoučům Vašeho vozu.
  • Použití i se standardními destičkami – doporučujeme originální destičky Brembo z naší nabídky.
  • Téměř všechny produkty řady SPORT mají evropskou homologaci pro provoz na pozemních komunikacích – TÜV ABE.
  • Samozřejmostí všech Brembo High Performance produktů je plná kompatibilita s brzdovými systémy ABS, ESP atd.

 

Brzdové destičky Brembo Sport

Brzdové destičky Brembo SportBrzdové destičky Brembo Sport jsou navrženy pro řidiče orientované na výkonnost. Sportovní brzdové destičky Brembo představují první úroveň vylepšení pro všechny brzdové systémy. Tyto produkty byly vytvořeny pro řidiče se sportovními ambicemi, a obecněji, pro každého, kdo chce maximalizovat potenciál svého auta. Tyto destičky se mohou pochlubit maximální úrovní kvality výroby a použitím pokročilých materiálů, které může nabídnou pouze Brembo. Nabízejí vynikající výkon i bez zahřívání a při nízkých rychlostech, a díky specifickým třecím materiálům, které zajišťují konstantní tření při všech teplotních rozsazích. Kromě zvýšení výkonu, tento materiál také zajišťuje vynikající tichost chodu a snížení opotřebení obložení a kotouče.

Sportovní brzdové destičky Brembo nabízí také výjimečnou přesnost brzdového pedálu, a díky tomu i úplnou kontrolu nad brzdnou sílou. I když pracují nejlépe při teplotách mezi 200 a 300 ° C, mohou vydržet mnohem vyšší teploty - až do 600 ° C - a jsou navrženy tak, aby poskytovali jak vynikající výkon tak i uspokojivou úroveň komfortu. Toto jsou tedy ideální brzdové destičky pro řidiče, kteří vyžadují to nejlepší pro jejich brzdy, a to i při každodenním použití.