Tento web používá k poskytování služeb, personalilzaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Najděte Váš vůz...

Brzdové kotouče Brembo Max

Brembo MAXBrzdové kotouče Brembo Max jsou prémiovým produktem v nabídce Bremba, který vychází rozměrově z originálních kotoučů, ale díky vyššímu obsahu uhlíku, antikorozní ochraně a především patentovanému drážkování přináší spoustu benefitů pro zvýšení brzdného výkonu za všech situací, odolnosti a rovněž další praktické vlastnosti. Při tom všem za nečekaně nízké ceny. Brzdové kotouče Brembo Max jsou dostupné za vynikající ceny jen o málo převyšující standardní kotouče (10 - 40%). V nabídce Brembo je 120 těchto položek pokrývajících kolem 2000 vozů. Výhody brzdových kotoučů Brembo Max jsou:

  • Okamžitý a trvalý brzdný výkon za každého počasí (voda, sníh atd.) Drážky odvádí pryč z kotouče vodu a rovněž plyny uvolňující se při vysokých teplotách z obložení a způsobující rychlé vadnutí brzd – „fading“. Dále drážky díky „micro shaving“ efektu udržují povrch destiček v nejlepší kondici po celou dobu životnosti, která tím není nijak významně snížena.
  • Zvýšená teplotní odolnost proti deformacím při vyšším zatížení oproti standardním kotoučům – vyrobeno z HC litiny z vyšším obsahem uhlíku.
  • Vyšší brzdný výkon díky vyššímu koeficientu tření.
  • Sportovní vzhled ve vašich litých kolech.
  • Silná antikorozní ochrana – již žádná rez na nepracovních plochách kotouče hyzdící vzhled v litých kolech.
  • Okamžitá kontrola opotřebení – nutná výměna signalizována při sjetí jedné drážek (odpovídá minimální povolené tloušťce kotouče).

Upozornění: Kotouče Brembo MAX nejsou určeny pro sportovní použití ani pro ostrou agresivní jízdu. Pro tyto účely jsou v naší nabídce určeny produkty Brembo High Performance.