Tento web používá k poskytování služeb, personalilzaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Najděte Váš vůz...

Brzdové kotouče Brembo Turismo

Brzdové kotouče Brembo TurismoV případě řady brzdových kotoučů Brembo Turismo se jedná o omezený sortiment několika desítek aplikací. Většinou se to týká modelů s již vysoce kvalitními sériovými brzdovými systémy, kde ale výrobce vozidla nepoužil z finančních důvodů dvojdílné šroubované kotouče, nutné pro trvalý špičkový výkon a nevadnoucí brzdný účinek a přitom bez rizika zkroucení kotoučů. Dvojdílné brzdové kotouče Brembo Turismo tedy nahrazují původní originální kotouče. Brzdové kotouče Turismo jsou jen o trochu větší nebo stejné jako původní originální kotouče a přináší mnoho výkonnostních výhod oproti originálním kotoučům. Třmeny zůstávají originální.

  • Obsahuje 2 kusy velkých brzdových kotoučů a případně vysoko-pevnostní adaptéry pro uchycení třmenů.
  • Brzdové kotouče Brembo Tursimo jsou dvojdílné s možností volby vrtané nebo drážkované varianty.
  • Brzdové kotouče Brembo Tursimo jsou tvořeny vysoko pevnostním odlehčeným nábojem z hliníkové slitiny, který nese vlastní ocelový kotouč (věnec) ze speciální extrémně teplotně odolné, legované a vysoko-uhlíkové oceli.
  • Brzdový kotouč  Brembo Tursimo  je s nábojem sešroubován tzv. plovoucím uložením, které zajišťuje případnou dilataci materiálů způsobenou tepelnou roztažností právě velkém zatížení.
  • Kromě extrémní odolnosti proti deformacím v důsledku vysokých teplot a namáhání, přináší toto řešení díky výše popsanému speciálnímu hliníkovému náboji významnou úsporu neodpružených hmot, důležitých pro špičkové jízdní vlastnosti.
  • Většina produktů řady TURISMO má evropskou homologaci pro provoz na pozemních komunikacích – TÜV ABE.
  • Samozřejmostí všech Brembo High Performance produktů je plná kompatibilita s brzdovými systémy ABS, ESP atd.