Tento web používá k poskytování služeb, personalilzaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Najděte Váš vůz...

Brzdové sady Brembo Gran Turismo

Brzdové sady Brembo Gran TurismoŘada Brembo Gran Turismo jsou kompletní brzdové kity velkých (až 405 mm) vrtaných nebo drážkovaných brzdových kotoučů , velkých 4–8 pístkových třmenů v různých barvách, speciálních výkonných destiček, pancéřových hadic, adaptérů pro třmeny a montážního materiálu. Jedná se o nejvýkonnější brzdové komponenty dostupné na trhu ze stejné kuchyně jako závodní brzdy například pro Formuli 1. Brembo Gran Turismo je ideální řešení pro okruhové nadšence, pro opakované brzdění z vysokých rychlostí na dálnici, těžká SUV nebo prostě pro všechny, kdo hledají exkluzivní vzhled svého vozu.

 • Kompletní brzdový kit na nápravu obsahující dvojdílné kotouče (technické info kompletně viz. řada Turismo), případně u lehčích vozů klasické jednodílné odlitky (viz. řada Sport), 4–8 pístkových třmenů, speciálních destiček, pancéřových hadic, adaptérů pro třmeny a montážního příslušenství.
 • Vždy možnost výběru vrtané nebo drážkované varianty kotoučů.
 • Možnost výběru z několika barev třmenu dle přání zákazníka (většinou červená, černá, stříbrná, někdy žlutá a zlatá).
 • Grand Turismo kity obsahující 6 nebo 8 pístkové třmeny jsou navíc vyrobeny z jednoho kusu materiálu – tzv. monoblock, což téměř znemožňuje jakékoliv deformace materiálu v důsledku extrémní teploty a zatížení a navíc přináší vynikající odezvu a cit v dávkování brzd.
 • Vybrané kity mají platnou evropskou homologaci pro provoz na pozemních komunikacích dle TÜV ABE, čemuž odpovídá i homologovaná směs destiček. Pro výhradně okruhové použití lze dodatečně dodat i několik dalších směsí destiček.
 • Samozřejmostí všech Brembo High Performance produktů je plná kompatibilita s brzdovými systémy ABS, ESP atd.

 

Brzdové sady Brembo Gran Turismo Racing

Brzdové sady Brembo Gran Turismo RacingNaprostá novinka ve světě brzd, uvolněná v roce 2009 na trh mezi běžné smrtelníky. Řada Brembo Gran Turismo Racing jsou stejné kompletní brzdové kity jako u řady Brembo Gran Turismo, pouze s jedním, avšak zcela zásadním rozdílem. Jsou zde použity skutečné závodní třmeny ze speciální vysokopevnostní a lehké hliníkové slitiny, které jsou vyrobeny z jednoho kusu. Jedná se o naprosto stejné komponenty, které jsou používány například v MS v Rally továrními speciály WRC.

 • Nejvýkonnější ocelové brzdy na této planetě dostupné běžným smrtelníkům.
 • Kompletní brzdový kit na nápravu obsahující dvojdílné kotouče (technické info kompletně viz.řada Turismo), 4 nebo 6 pístkových hliníkových třmenů s radiálním uchycením, speciálních destiček, pancéřových hadic, adaptérů pro třmeny a montážního příslušenství.
 • Díky závodním třmenům získáte ještě nižší neodpružené hmoty pro maximální kontakt kol s vozovkou, ale hlavně geniální cit v brzdovém pedálu a naprostou jistotu, že tyto brzdy nepoznají „fading“.
 • Není zde možnost výběru barvy třmenů. Jsou totiž vyrobeny ze speciální hliníkové slitiny, která je poniklována a je do ní laserem vypálené červené logo Brembo. Ve světě brzd neexistuje nic, co by bylo více „cool“.
 • Vybrané kity mají platnou evropskou homologaci pro provoz na pozemních komunikacích dle TÜV ABE, čemuž odpovídá i homologovaná směs destiček. Pro výhradně okruhové použití lze dodatečně dodat i několik dalších směsí destiček.
 • Samozřejmostí všech Brembo High Performance produktů je plná kompatibilita s brzdovými systémy ABS, ESP atd.